ManCity alistas ManU koguni 4:1

Samir Nasri tähistamas ManU vastu löödud väravat.
Samir Nasri tähistamas ManU vastu löödud väravat. Foto: SCANPIX

Manchester City teenis Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel magusa võidu, kui koduväljakul alistati Manchester United koguni 4:1.

City asus juba 16. minutil Sergio Agüero tabamusest juhtima ning esimese poolaja lisaminutil suurendas Yaya Toure City eduseisu. 47. minutil lõi Agüero oma teise värava ning 50. minutil viis Samir Nasri City juba 4:0 juhtima. ManU auvärava lõi 87. minutil Wayne Rooney.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas Tottenham võõrsil tänu Paulinho 93. minuti tabamusele 1:0 Cardiff City.

Turniiritabelis jagavad 12 punktiga esikohta nüüd Londoni Arsenal ja Tottenham. Kolmandat positsiooni jagavad 10 silmaga Londoni Chelsea, Liverpool ja ManCity. Kuues on Everton üheksa punktiga, ManU on seitsme silmaga kaheksas.