Luts pääses taas väljakule

Mariel Gregor
Siim Luts.
Siim Luts. Foto: Liis Treimann

Poolkaitsja Siim Luts pääses nelja pingilt vaadatud kohtumise järel taas IFK Norrköpingu jalgpalliklubi särgis Rootsi kõrgliigas platsile.

Tõsi, seda alles üleaja teisel minutil, kui kodumeeskond Norrköping juhtis Rootsi U-21 koondislase Christoffer Nymani kahest ja Isaac Thelini ühest tabamusest Halmstadi vastu 3:1, vahendab Soccernet.ee.

Vahetult enne lõpuvilet õnnestus külalistel veel üks tagasi lüüa, kuid Norrköpingu võitu see ei vääratanud.

Enne neljapäeva usaldas peatreener eestlast viimati 22. augustil, kui vahetas Lutsu 77. minutil Djugardeni vastu platsile.