Liivak sai Napoli eest kirja esimese täismängu

Frank Liivak
Frank Liivak Foto: jalgpall.ee

Napoli noortemeeskonda kuuluv Frank Liivak kuulus tänases võõrsilmängus Regginaga algkoosseisu. 17-aastane Eesti U19 koondislane mängis Napoli 4-2-3-1 formatsioonis vasakut ääreründajat.

Umbes saja pealtvaataja ees ja 26-kraadises soojuses toimunud kohtumises Campo Sant'Agata staadionil tekkis Liivakul võimalus juba 7. minutil, kuid Reggina väravavaht tõrjus eestlase kauglöögi, kirjutab Õhtuleht.

Kodumeeskond jäi teisel poolajal arvulisse vähemusse, kuid hoolimata arvulisest ülekaalust jäi Napolil ikkagi värav löömata ning ka pärast kohtumise viit lisaminutit jäi mängu lõppseisuks 0:0.