Eestlaste koduklubi tõusis Soomes kõrgliigasse

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Mihkel Aksalu, Gert Kamsi ja Stanislav Goldbergi koduklubi Seinäjoen JK kindlustas täna pääsu Soome jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigasse, kui koduplatsil mängiti 1:1 viiki lähikonkurendi Valkeakoski Hakaga.

Eestlaste leivaisa asus kohtumist 12. minutil tänu Akseli Pelvase väravale juhtima. Lõpu eel lõid külalised ühe värava tagasi, kui 88. minutil sahistas võrku vastaste ründaja Lasse Linjala, kirjutab Soccernet.ee.

Hoolimata kuuest lisaminutist ja suurtest ründejõududest ei olnud külalised aga rohkemaks võimelised ning kuna SJK-le piisas täna esikoha kindlustamiseks ka viigist, siis võiski kodumeeskonna rõõmupidu lõpuvile kõlades alata.

Eestlastest tegid nii Kams kui ka Aksalu kaasa kõik 90 minutit. Goldberg täna meeskonna koosseisu ei kuulunud.