Lakers sai Clippersi vastu viimase 25 aasta suurima võidu

Kobe Bryant
Kobe Bryant Foto: STEPHEN DUNN/AFP
Kobe Bryant viskas 30 punkti ja Pau Gasol naases kuue mängu pikkuselt vigastuspausilt 20 silmaga, kui Los Angeles Lakers alistas korvpalliliigas NBA linnarivaal Los Angeles Clippersi 126:86.

Teisel poolajal oli Lakers vastasest üle koguni 39 punktiga ning kokkuvõttes tähendas 40-punktine võit Lakersi suurimat Clippersi vastu pärast aastat 1984, kirjutab ERR Sport.

Tunded keesid üle kolmandal veerandajal tagamängijat Baron Davise ja Derek Fisheri vahel. Kõigepealt tegi Davis jõhkra vea, kui ründas küünarnukiga Gasoli ja seejärel said mõlemad sõnavahetuse eest tehnilised vead.