Oliver Lomp
Milano Interi kangelased Goran Pandev (vasakul) ja Diego Milito
Milano Interi kangelased Goran Pandev (vasakul) ja Diego Milito Foto: Reuters / Scanpix

Itaalia jalgpallimeistivõistluste keskses kohtumises läksid vastamisi Milano Inter ja AC Milan – lahingust väljus võitjana Inter.

«Kodus» mänginud Inter asus kohtumist algusminutitest peale domineerima ning 10. minutil viis nende suurim väravakütt Diego Milito Interi juhtima. Paraku pöördus 17 minutit hiljem kõik Interi vastu, kuna sinnamaani säravalt tegutsenud Wesley Sneijderile näitas kohtunik vaidlemise eest punast kaarti.

Hoolimata suurest survest suutis Inter ka teisel poolajal tabada – värava lõi karistuslöögist Goran Pandev – ning kohtumine lõppeski nende 2:0 võiduga.

Kusjuures kohtumise 90. minutil teenis Interi Lucio teise kollase kaardi, karistusalas ebakorrektselt mängimise eest, kuid Ronaldinho korraliku penalti tõrjus terve mängu suurepäraste tõrjetega silma paistnud Julio Cesar.

Videot mängu pafrimatest hetkedest näeb siit.