Post ja Eagles jõudsid karikasarjas poolfinaali

Sander Post
Sander Posti koduklubi Go Ahead Eagles jätkas suurepärast hooaega, alistades eile Hollandi jalgpalli karikasarja veerandfinaalis kõrgliigas palliva NAC Breda.

Post alustas võõral väljakul peetud kohtumist põhikoosseisus ning vahetati poolajal väravateta viigiseisult Donny De Grooti vastu välja. Teisel kolmveerandtunnil lõi just De Groot mõlemad Eaglesi väravad, aidates meeskonna 2:1 võidule, kirjutab spccernet.ee.

Poolfinaalis ootab Eaglesit ees kuulus Amsterdami Ajax, keda võõrustatakse 25. märtsil. Teise finalisti selgitavad päev varem omavahelise mänguga Rotterdami Feyenoord ja Enschede Twente.

Lisaks karikasarjale läheb Eaglesil käesoleval hooajal väga hästi ka Hollandi esiliigas, kus ollakse juba tagatud koht kõrgliiga üleminekumängudele ning võideldakse liigavõiduga kaasneva otsepileti eest.