Kotenko tegi endise koduklubi vastu täismängu

Artur Kotenko
Artur Kotenko Foto: Margus Ansu

Praegune Norra kõrgliigaklubi Stavangeri Vikingi väravavaht Artur Kotenko tegi täismängu, kui hooajaeelses sõpruskohtumises alistati Norra tugevuselt teises liigas palliv Eesti jalgpallikoondislase endine tööandja Sandnes Ulf 4:1.

Viking asus kohtumist juba teisel minutil juhtima ning kuigi peatselt oli tablool viigiseis, mindi poolajapausile ikkagi 2:1 eduseisus, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal sahistasid võrku veel ka Joakim Austnes ja Tomasz Sokolowski, tuues Stavangeri klubile suure 4:1 võidu.

Eelmise aasta veebruaris Sandnesist Vikingisse siirdunud Kotenkole oli tegu üle pika aja taas täismänguga Vikingi särgis.