Aserbaidžaanis mängisid Eesti koondislased algusest lõpuni

Dmitri Kruglov Bakuu Neftši särgis.
Aserbaidžaani jalgpalliliigas alustasid eile kõik neli sealset Eesti koondislast oma koduklubi eest põhikoosseisus ja mängisid kuni kohtuniku lõpuvileni.

Tihhon Šišov aitas Lenkorani Hazari võõrsil 2:1 võidule Simurqi meeskonna üle. Hazar oli mõlemal poolajal täpne ühel korral, võõrustajad lõid auvärava 10 minutit enne kohtumise lõppu penaltist, kirjutab soccernet.ee.

Bakuu Neftši pidas kodumängu FK Bakuuga, mis lõppes seisuga 1:1. Mõlemad väravad löödi avapoolajal penaltist. Neftšile, kelle eest mängisid täna kõik 90 minutit nii Taavi Rähn, Dmitri Kruglov kui ka Vladimir Voskoboinikov, oli see kolmas järjestikune viik liigas.

19 vooru järel on Hazar liigatabelis kolmas, kaotades liidrile kolme punktiga. Neftši on kuues, Hazarist omakorda veel kaheksa silma tagapool.