Artur Kotenko
Artur Kotenko Foto: Toomas Huik
Jalgpallur Artur Kotenko koduklubi Stavangeri Viking kaotas treeningmängu Odd Grenlandile 0:1. Eesti väravavaht tegi kaasa kogu kohtumise.

Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses Magnus Lekven 45. minutil, vahendab soccernet.ee.

Vikingi koduleht kirjutab: «Viking oli parem meeskond ja omas selgelt rohkem võimalusi, kuid Lekven kasutas ära Kotenko vea ja lõi ainsa värava veidi enne poolajavilet.»

Odd Grenland lõpetas mullu Norra kõrgliigas neljandal kohal, Viking oli kümnes. Kotenko tööandja hooaja esimene Tippeligaeni mäng toimub 15. märtsil, kui külastatakse Valerengat.