Tobreluts võitis suvebiathloni etapi

Indrek Tobreluts
Indrek Tobreluts Foto: Margus Ansu

Ühisstardiga suvebiathloni IBU Võru/Haanja karikaetapi võitsid naistest venelanna Jelena Davgul ja meestest Indrek Tobreluts

Naistest sai teise koha venelanna Maria Dudakova, kes kaotas võitjale 21,1 sekundit. Kolmandaks tuli lätlanna Madara Liduma.

Parima eestlannana saavutas viienda koha Sirli Hanni. Eveli Saue, keda täna vedas alt laskmine teenis kokku 7 trahvi ja kaotas Davgulile +2.23,1.

Meestest saavutas võidu Indrek Tobreluts, kellel õnnestus jooksuringil eest ära joosta viimase püstilaskmisega teiseks tõusnud venelasest Sergey Baškirovist. Kolmandale kohale jõudis lätlane Kristaps Libietis.