Oper teenis oma endise koduklubi vastu mängides kollase kaardi

Andres Oper
Andres Oper Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislase Andres Operi koduklubi ADO Den Haag kaotas Hollandi kõrgliiga kohtumises kodus tulemusega 1:2 eestlase endisele koduklubi Kerkrade Rodale.

Roda läks kohtumist juhtima 25. minutil, kuid enne poolajavilet viigistas seisu Kees Luijckx. Siiski suutsid vastased kaks minutit enne normaalaja lõppu veel kord palli Den Haagi väravavõrku saata ning võtsid 2:1 võidu, vahendab Soccernet.ee.

Oper sekkus vahetusest mängu 59. minutil Bogdan Milici asemel. Väravat eestlasel lüüa ei õnnestunud, kuid teenis vastaste puuriluku segamise eest kollase kaardi.

Sellega on Den Haag 18 meeskonna hulgas hetkel endiselt 16. kohal, olles 25 kohtumisest kogunud 22 punkti.