18-aastase belglase väravad tõid Manchester Unitedile võidu

18-aastane Adnan Januzaj (mustas) lõi Sunderlandile kaks väravat
18-aastane Adnan Januzaj (mustas) lõi Sunderlandile kaks väravat Foto: SCANPIX

Manchester United sai jalgpalli Inglismaa meistrivõistlustel raske 2:1 võidu Sunderlandi vastu. ManU kangelaseks tõusis kõigest 18-aastane belglane Adnan Januzaj, kes lõi kaks väravat.

Sunderland läks kohtumist juba viiendal minutil Craig Gardneri väravast juhtima. Esimest korda liigamängus Unitedi algkoosseisu kuulnud Januzaj sõu algas aga teise poolaja keskel, kui ta 55. ja 62. minutil kiiresti kaks väravat lõi, mis said ka kohtumises otsustavaks.

Tänases esimeses mängus sai hooaja esimese kaotuse Everton, kes jäi alla Manchester Cityle. Hetkeseisuga tõusis liiga liidriks Liverpool, kes oli 3:1 parem Crystal Palace’ist. Newcastle alistas 2:1 Cardiffi, Hull City tegi väravateta viigi Aston Villaga ning Filham võitis 1:0 Stoke’i.