Kink ETO võidumängus platsile ei saanud

Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Tarmo Kingi koduklubi Györi ETO alistas Ungari jalgpalli kõrgliiga 10. voorus 4:1 Papa Lombardi. Eestlane mänguaega ei saanud.

ETO sai kohtumist juhtima 32. mänguminutil, kui täpne oli Mate Patkai. Teisel poolajal üllatasid võõrustajad Lombardi meeskonda tormilise viie minutiga, mille jooksul löödi kolm väravat: 55. minutil saia jala valgeks Nikola Trajkovic, 57. minutil skooris Nemanja Andric ning 59. minutil lõi ETO neljanda värava Tamas Koltai. Külaliste auväravaga sai 81. minutil hakkama Lazar Arsic.

Võiduga tõusis Kingi koduklubi liigas viiendaks.