Vahetusmängijad tõid Chelseale raske võidu

Willian(vasakul) ja Ramires väravat tähistamas.
Willian(vasakul) ja Ramires väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Londoni Chelsea sai Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel raske võidu, kui võõrsil alistati 3:1 Norwich City.

Chelsea asus kohtumist 4. minutil juhtima, kui Demba Ba söödu realiseeris Oscar. 68. minutil suutis Norwich aga tänu Anthony Pilkingtonile seisu viigistada.

Seejärel tegi Jose Mourinho Chelsea poolel kaheksa minuti jooksul kolm vahetust ning väljakule tulid Samuel Eto’o, Eden Hazard ja Willian. 85. minutil viis just Hazard Chelsea juhtima ja järgmisel minutil jõudis väravani Willian.

Teises samal ajal toimunud kohtumises alistas Southampton 2:0 Swansea City.

Turniiritabelis hoiab esikohta Liverpool 16 punktiga, ühe mängu vähem pidanud Londoni Arsenal on 15ga teine, Chelsea 14ga kolmas, Southampton 14ga neljas, Manchester City 13ga viies ja ühe mängu vähem pidanud Tottenham 13ga kuues.

Tottenham võõrustab täna veel West Ham Unitedit ning Arsenal läheb võõrsil vastamisi West Bromwichiga.