Ojamaa tegi Legia kaotusmängus kaasa esimese poolaja

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Jarek Jõepera

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia võttis Poola jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas vastu kibeda kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Sergei Pareiko endisele tööandjale Krakowi Wislale tulemusega 0:1.

Legia algkoosseisus alustanud Ojamaa vahetati välja poolajal, kui seis oli veel viigiline. Wislale tõi mesimagusad võidupunktid Pawel Brozeki 83. minuti tabamus, vahendas Soccernet.ee.

Tabelis jääb 11 mänguga 24 silma kogunud Legia endiselt liidrikohale, kuid vahe järgmiste meeskondadega vähenes - Sergei Mošnikov ja Zabrze Gornik on vaid kahe ning Wisla kolme punkti kaugusel.