Lyon lülitas Reali konkurentsist, ManU purustas Milani

Pettunud Madridi Reali tähtmängija Cristiano Ronaldo.
Pettunud Madridi Reali tähtmängija Cristiano Ronaldo. Foto: AFP / Scanpix
Jalgpalli Meistrite liigas jõudsid kolmapäeva õhtul toimunud kohtumistes veerandfinaali Manchester United ja Lyon.

ManU alistas koduväljakul 4:0 AC Milani ning pääses kahe kohtumise kokkuvõttes 7:2 veerandfinaali. ManU poolel oli kahel korral täpne Wayne Rooney ning korra Ji-Sung Park ja Darren Fletcher.

Milani poolel pääses vahetusest väljakule ka David Beckham, kes mängis seega seitsme aasta pikkuse vaheaja järel Old Traffordil.

Teises samal ajal toimunud kaheksandikfinaalis viigistasid Madridi Real ja Lyon 1:1, kuna Lyon võitis avakohtumise 1:0, siis pääsesid prantslased edasi veerandfinaali. Reali poolel oli täpne Cristiano Ronaldo, Lyoni värav kanti Miralem Pjanici arvele.

Eelmisel suvel suuri rahasummasid kulutanud Reali jaoks on eurohooaeg tänavuseks läbi!

Mängude käigud:

Manchester United - AC Milan 4:0 (üldseis 7:2)

88. Darren Fletcher viib Unitedi 4:0 juhtima

Borriello pingile, Inzaghi mängu

Rooney ja Neville pingile, Berbatov ja Rafael mängu

64. minut: Beckham tuleb väljakule, Abate pingile

59. Ji-Sung Park viib ManU 3:0 juhtima, Milan vajab edasipääsuks nüüd juba nelja väravat

46. minut: Rooney suurendab ManU eduseisu 2:0

Bonera pingile, Seedorf mängu

Esimene poolaeg lõppes ManU 1:0 eduseisus, praeguse seisuga on United kindel edasipääseja. Milan vajab edasipääsemiseks juba kolme väravat

13. minut: Wayne Rooney viib ManU 1:0 juhtima

AC Milani tähtmängija David Beckham alustab kohtumist pingilt, viimati mängis endine ManU staar Old Traffordil seitse aastat tagasi.

Madridi Real - Lyon 1:1 (üldseis 1:2)

75. Miralem Pjanic viigistab seisu 1:1, Real vajab veerandfinaali pääsemiseks nüüd kaht väravat

Esimene poolaeg lõppes Reali 1:0 eduseisus, praeguses seisu läheks kohtumine lisaajale, kuna avakohtumise võitis Lyon 1:0

6. minut: Ronaldo viib Reali 1:0 juhtima

Kaheksandikfinaalide korduskohtumistes lähevad täna vastamisi Manchester United – AC Milan ning Madridi Real – Lyon.

Avakohtumistes kaotas Real võõral väljakul Lyonil 0:1 ning Milan jäi kodus Unitedile alla 2:3. Täna mängivad koduväljakul Real ja ManU.

Eile tagasid pääsu veerandfinaali Londoni Arsenal ja Müncheni Bayern. Järgmine nädal selgitavad viimased veerandfinalistid Londoni Chelsea – Milano Inter, Sevilla – Moskva CSKA, Barcelona - Stuttgart ja Bordeaux - Olympiacos.

Postimees.ee toob tänaste kohtumiste seisu lugejateni (kohtumised algavad 21.45).