Mourinho: saatsin Terryle SMSi, et keegi on pärast mängu kurb

Interi peatreener Jose Mourinho eilsel mängul.
Interi peatreener Jose Mourinho eilsel mängul. Foto: AP/ Scanpix
Jalgpalli Meistrite liiga eilses põnevuskohtumises alistas Milano Inter võõral väljakul 1:0 Londoni Chelsea ning pääses kahe kohtumise kogusummas 3:1 veerandfinaali.

Eriti magus oli võit Interi peatreenerile Jose Mourinhole, kes mäletatavasti on juhendanud mitmeid aastaid ka Chelsea meeskonda. Eilne mäng oli talle esimene kord treenerina Stamford Bridge’le tagasi pöörduda, vahendab NBC Sports.

«Täna olin ma vaenlane ja sel korral vaenlane võitis,» sõnas Mourinho pärast kohtumist.

Chelsea eilses algrivistuses jooksis platsile seitse meest, kes toodi meeskonda, kui Chelsea peatreener oli Mourinho.

«Vahetasin eile John Terryga paar SMSi ning ütlesin talle, et homme on keegi kurb, kuid selline on elu,» lisas Interi peatreener.

Eilse kohtumise ainsa värava lõi mängu 78. minutil Samuel Eto’o, kes saabus Itaalia klubisse suvel FC Barcelonast.

«Ma ei ütle, et Inter on parem meeskond, kuid ütlen, selles mängus oli Inter kõvasti parem,» lisas Mourinho.