Soku ja Halliku koduklubi mängis kindla edu maha

Sten-Timmu Sokk.
Sten-Timmu Sokk. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti korvpallikoondislaste Sten Soku ja Reinar Halliku koduklubi Craiova kaotas Rumeenia meistrivõistlustel 66:70 Bukaresti Steauale.

Craiova võitis avaveerandi koguni 26:14 ning pärast tasavägist teist veerandaega lõppes avapoolaeg seisuga 42:31. Ka kolmas veerandaeg möödus võrdsete heitlusena, ent neljandal veerandajal viskas Craiova vaid 10 punkti Bukaresti meeskonna 23 vastu ning seega läks neljapunktiline võit Steauale.

Algviisikusse kuulunud Sokk sai mänguaega 23 minutit ning viskas selle ajaga 11 punkti ja võttis ühe lauapalli, Hallik jäi seekordsest kohtumisest eemale.

Kahe vooru järel on Craioval kirjas üks võit.