Petis! Rootsi koondislase simuleerimine tõi vastasele punase kaardi

Rootslased võitu tähistamas
Rootslased võitu tähistamas Foto: SCANPIX

Eile pidasid omavahel väga tähtsa MM-valikmängu Rootsi ja Austria ning rootslased kasutasid 2:1 võidu saamiseks muuhulgas ka alatuid võtteid.

Martin Harnik viis Austria 29. minutil juhtima. Teisel poolajal olid rootslaste poolt täpsed Martin Olsson ja Zlatan Ibrahimovic ning 86. minutiks mindi juhtima. Mängu lõpp kiskus aga inetuks.

90. minutil sattusid sõnelusse rootslane Johan Elmander ja Marko Arnautovic. Sellest intsidendist pigistas viimase välja aga Elmander, kes simuleerides dramaatiliselt pikali viskus ning kohtunik austerlasele punast kaarti näitas.

Võiduga kindlustas Rootsi endale alagrupi teise koha ning Austria neid enam ohustada ei saa.