Tallinna Kalev alistas kindlalt FC Kuressaare

FC Kuressaare eelmise hooaja kohtumises Nõmme Kaljuga.
FC Kuressaare eelmise hooaja kohtumises Nõmme Kaljuga. Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Täna peeti koduses jalgpalli meistriliigas seni pidamata XXXI vooru kohtumine Tallinna Kalevi ja FC Kuressaare vahel. Pealinnaklubi võttis kindla 4:1 võidu.

Kuressaare läks kohtumist küll 28. minutil Elari Valmase väravast juhtima, ent kaks minutit hiljem lõi Märt Kluge omavärava ja seis oli 1:1 viigis. Esimese poolaja lõpuks sai Kalev Maksim Paponovi väravast juba juhtima ning pärast Paponovi teist tabamust ja Stefan Tripkovici väravat vormistati lõppseisuks 1:4.

Kalev tõusis selle võiduga liigatabelis seitsmendale kohale, Kuressaare on 11 punktiga kindlalt viimasel kohal ja kaotas matemaatiliselt võimaluse meistriliigasse püsima jääda.