Raskest seisust välja tulnud Arsenal viigistas Barcelonaga

Londoni Arsenali kapten Cesc Fabregas.
Londoni Arsenali kapten Cesc Fabregas. Foto: AFP/ Scanpix
Jalgpalli Meistrite liigas viigistasid Londoni Arsenal ja FC Barcelona veerandfinaalide avakohtumises esimese koduväljakul 2:2.

Barcelona asus teise poolaja alguses Zlatan Ibrahimovici kahest väravast juhtima, kuid Theo Walcotti ning Cesc Fabregase tabamused viigistasid seisu.

Barcelona lõpetas kohtumise kümnekesi, kuna 84. minutil sai punase kaardi Carles Puyol. Sellest olukorrast teenis Arsenal penalti, mille realiseeris just Fabregas.

Teises samal ajal toimunud mängus alistas Milano Inter koduväljakul 1:0 Moskva CSKA. Kohtumise ainsa värava lõi teisel poolajal Diego Milito.

Korduskohtumised peetakse järgmisel nädalal.

Mängude käigud:

Londoni Arsenal - FC Barcelona 2:2

85. min. Cesc Fabregas (Arsenal) 2:2

84. min Carles Puyol punane kaart (Barcelona)

69. min. Theo Walcott (Arsenal) 1:2

59. min. Zlatan Ibrahimovic (Barcelona) 0:2

46. min. Zlatan Ibrahimovic (Barcelona) 0:1

Esimesel poolajal väravaid ei löödud

Milano Inter - Moskva CSKA 1:0

61. min. Diego Milito (Inter) 1:0

Enne mänge:

Arsenal ja Barcelona olid mäletatavasti vastamisi 2006. aasta finaalis ning siis teenis Barcelona 2:1 võidu. Toona mängis Arsenali rivistuses praegu Barcelonas palliv Prantsusmaa koondislane Thierry Henry.

Teises tänases matšis on vastamisi Milano Inter ja Moskva CSKA.

Eilsetes mängudes alistas Müncheni Bayern 2:1 Manchester Unitedi ning Lyon oli 3:1 parem Bordeaux’st.

Postimees.ee hoiab lugejaid kell 21.45 algavate kohtumiste seisudega kursis.