Eesti judoka võitis MK-etapil pronksmedali

Grigori Minaškin (valges).
Grigori Minaškin (valges). Foto: Laura Oks

12. ja 13. oktoobril Minskis toimunud judo MK-etapil saavutas Grigori Minaškin kehakaalus -100 kg kolmanda koha, vahendab ERR Sport.

Esimeses ringis oli Minaškin loosi tahtel vaba, teises ringis alistas valgevene judoka, kuid poolfinaalis kaotas napilt karistustega ukrainlasele. Liikudes sealt edasi lohutuses pronksikohtumisse, alistas ta seal teise Ukraina esindaja Aleksandr Romanjuki. Kehakaalu võitis prantslane Clement Delvert. 22-aastasele Minaškinile oli see teine MK-etapi medal, kuid noorte ja juuniorite klassist on tal ette näidata viis tiitlivõistluste medalit.