Oliver Lomp
Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Ants Liigus

Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Operi koduklubi Haag kaotas eile Hollandi liigas kuulsale Amsterdami Ajaxile 0:1, kuid alistumisest isegi rohkem kõneainet pakkus Haagi väravas toimuv.

Kuna esiväravavaht sai vigastada ja teine number punase kaardi, siis tuli 20 viimast minutit postide vahel seista väljakumängijal Ricky van den Berghil. Kuigi olulisi tõrjeid ei pidanud mees tegema, hoidis ta puuri kuni lisaminutiteni puhtana.

Paraku oli kohtuniku antud üleaja (vilemees lisas koguni seitse minutit) kolmandal minutil Alderweireldi kaugpomm nii võimas, et seda poleks võib-olla isegi päris väravavahid suutnud tõrjuda.