Teisipäev, 12.08
- eestlane võistleb
- lõppvõistlus
Sõudmine
11.00 Naiste paarisaerulise kergekaalu kahepaadi lohutussõidud
11.20 Meeste paarisaerulise kergekaalu kahepaadi lohutussõidud
12.00 Meeste üksikaerulise kergekaalu neljapaadi lohutussõidud
12.20 Meeste paarisaerulise neljapaadi lohutussõidud Igor Kuzmin, Allar Raja, Vladimir Latin, Kaspar Taimsoo
12.30 Naiste kaheksapaadi lohutusõit
12.40 Meeste kaheksapaadi lohutussõit
Sulgpall
5.00 Segapaarismängu esimene ring
5.00 Meeste üksikmängu kolmas ring
5.00 Meeste paarismängu esimene ring
Korvpall
4.00 Meeste alagrupimäng Iraan - Leedu
6.15 Meeste alagrupimäng Horvaatia - Venemaa
9.30 Meeste alagrupimäng Kreeka - Saksamaa
11.45 Meeste alagrupimäng Hiina - Hispaania
15.00 Meeste alagrupimäng Angola - USA
17.15 Meeste alagrupimäng Argentiina - Austraalia
Poks
8.30 Meeste -51 kg eelringid
10.00 Meeste -54 kg eelringid
14.00 Meeste -51 kg eelringid
15.30 Meeste -54 kg eelringid
Rannavõrkpall
4.00 Meeste D-ja E-alagrupi mängud
5.00 Meeste A-alagrupi mäng Kristjan Kais, Rivo Vesik
6.00 Naiste D- ja E-alagrupi mängud
8.00 Meeste F-alagrupi mäng
13.00 Naiste F- ja A-alagrupi mängud
15.00 Meeste B- ja C-alagrupi mängud
17.00 Naiste B- ja C-alagrupi mängud
Võrkpall
5.00 Meeste alagrupimäng Venemaa - Saksamaa
7.00 Meeste alagrupimäng Egiptus - Poola
7.30 Meeste alagrupimäng USA - Itaalia
9.30 Meeste alagrupimäng Serbia - Brasiilia
15.00 Meeste alagrupimäng Venezuela - Hiina
17.00 Meeste alagrupimäng Jaapan - Bulgaaria
Ujumine
5.00 Naiste 200 m vabaujumise poolfinaal
5.13 Meeste 200 m vabaujumise finaal
5.20 Naiste 100 m seliliujumise finaal
5.28 Meeste 100 m seliliujumise finaal
5.45 Naiste 100 m rinnuliujumise finaal
6.01 Meeste 200 m liblikujumise poolfinaal
6.23 Naiste 200 m kompleksujumise poolfinaal
13.30 Meeste 100 m vabaujumise eelvõistlus Danil Haustov
14.14 Naiste 200 m liblikujumise eelvõistlus
14.44 Meeste 200 m rinnuliujumise eelvõistlus Martti Aljand
14.15 Meeste 4 x 200 m vabaujumise eelvõistlus
Tennis
5.30 Meeste üksikmängu teine ring
5.30 Naiste üksikmängu teine ring Kaia Kanepi
5.30 Meeste paarismängu teine ring
5.30 Naiste paarismängu esimene ring Kaia Kanepi, Maret Ani
10.00 Meeste üksikmängu teine ring
10.00 Naiste üksikmängu teine ring Kaia Kanepi
10.00 Meeste paarismängu teine ring
10.00 Naiste paarismängu esimene ring Kaia Kanepi, Maret Ani
Judo
7.00 Naiste -63 kg eelringid
7.00 Meeste -81 kg eelringid
13.00 Naiste -63 kg miinusring ja kohamatšid
13.00 Meeste -81 kg miinusring ja kohamatšid
Veepall
4.30 Meeste alagrupimäng Kanada - Montenegro
5.50 Meeste alagrupimäng Hispaania - Austraalia
7.10 Meeste alagrupimäng Itaalia - USA
9.00 Meeste alagrupimäng Kreeka - Ungari
10.20 Meeste alagrupimäng Serbia - Horvaatia
11.40 Meeste alagrupimäng Saksamaa - Hiina
Kreeka-rooma maadlus
4.30 Meeste -55 kg eelringid
4.30 Meeste -60 kg eelringid
11.00 Meeste -55 kg miinusring ja kohamatšid
11.00 Meeste -60 kg miinusring ja kohamatšid
Laskmine
04.00 Meeste püstoli (50 m) kvalifikatsioon
04.00 Meeste kaevikraja paarismärkide kvalifikatsioon
07.00 Meeste püstoli (50 m) finaal
10.00 Meeste kaevikraja paarismärkide finaal
Vettehüpped
9.30 Naiste paaris tornhüpped (10 m)
Riistvõimlemine
5.00 Meeskonnavõistluse finaal
Ratsutamine
14.15 Võistkondliku kolmevõistluse takistussõit
17.30 Individuaalse kolmevõistluse takistussõit
Kärestikuslaalom
10.00 Meeste ühekanuu poolfinaalid
10.40 Meeste ühesüsta poolfinaalid
11.47 Meeste ühekanuu finaal
12.17 Meeste ühesüsta finaal
Tõstmine
5.00 Meeste -69 kg, B-grupp
7.30 Naiste -63 kg, B-grupp
10.30 Naiste -63 kg, A-grupp
14.00 Meeste -69 kg, A-grupp
Purjetamine
8.00 Meeste Laser, 1. sõit Deniss Karpak
8.00 Naiste Laser, 1. sõit
8.00 Meeste RS:X, 3. sõit Johannes Ahun
8.00 Naiste RS:X, 3. sõit
8.00 Meeste 470, 3. sõit
8.00 Naiste 470, 3. sõit
8.00 Meeste Laser, 2. sõit Deniss Karpak
8.00 Naiste Laser, 2. sõit
8.00 Meeste RS:X, 4. sõit Johannes Ahun
8.00 Naiste RS:X, 4. sõit
8.00 Meeste 470, 4. sõit
8.00 Naiste 470, 4. sõit
Maahoki
03.30 Naiste alagruppide teine voor
Softball
04.30 Naiste alagrupimängude esimene ring
07.30 Naiste alagrupimängude esimene ring
12.00 Naiste alagruppide esimene ring
14.30 Naiste alagruppide esimene ring
Vibulaskmine
05.00 Naiste võistluse 1/32 ja 1/16 finaalid
Vehklemine
05.00 Meeste Espadron eelringid
14.00 Meeste Espadron poolfinaalid
14.50 Meeste Espadron pronksikohtumine
15.10 Meeste Espadron finaal
Jalgpall
12.00 Naiste alagrupimängude kolmas voor
Käsipall
04.00 Meeste alagrupimängude teine voor