Esmaspäev, 18.08
- eestlane võistleb
- lõppvõistlus
Kergejõustik
4.00 Meeste 400 m jooksu esimene eelring
4.10 Naiste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp
5.00 Meeste kolmikhüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp
5.05 Meeste 200 m jooksu esimene eelring
5.40 Naiste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp
6.10 Meeste 110 m tõkkejooksu esimene eelring
14.00 Naiste kettaheite finaal
14.20 Naiste teivashüppe finaal
14.40 Naiste 100 m tõkkejooksu poolfinaalid
15.05 Meeste 200 m jooksu teine eelring
15.10 Meeste kaugushüppe finaal
15.45 Naiste 400 m tõkkejooksu poolfinaalid
16.10 Meeste 3000 m tõkkejooksu finaal
16.35 Naiste 800 m jooksu finaal
17.00 Meeste 400 m tõkkejooksu finaal
Pesapall
5.30 Alagrupiturniiri viies ring
6.30 Alagrupiturniiri viies ring
13.00 Alagrupiturniiri viies ring
14.00 Alagrupiturniiri viies ring
Korvpall
4.00 Meeste alagrupimäng Iraan - Horvaatia
6.15 Meeste alagrupimäng Austraalia -Leedu
9.30 Meeste alagrupimäng Kreeka - Hiina
11.45 Meeste alagrupimäng Angola - Hispaania
15.00 Meeste alagrupimäng USA - Saksamaa
17.15 Meeste alagrupimäng Argentiina - Venemaa
Poks
14.00 Meeste -54 kg veerandfinaalid
15.00 Meeste -57 kg veerandfinaalid
16.00 Meeste +91 kg veerandfinaalid
Aerutamine
10.30 Meeste ühesüsta 1000 m eelsõidud
11.00 Meeste ühekanuu 1000 m eelsõidud
11.30 Naiste neljasüsta 500 m eelsõidud
11.50 Meeste kahesüsta 1000 m eelsõidud
12.10 Meeste kahekanuu 1000 m eelsõidud
12.30 Meeste neljasüsta 1000 m eelsõidud
Rannavõrkpall
5.00 Meeste veerandfinaali mängud
15.00 Meeste veerandfinaali mängud
Võrkpall
5.00 Meeste alagrupimäng Bulgaaria - Venezuela
7.00 Meeste alagrupimäng Saksamaa - Brasiilia
7.30 Meeste alagrupimäng Poola - Venemaa
9.30 Meeste alagrupimäng Egiptus - Serbia
15.00 Meeste alagrupimäng Hiina - Itaalia
17.00 Meeste alagrupimäng Jaapan - USA
Triatlon
5.00 Naiste võistlus
Veepall
4.30 Meeste alagrupimäng Serbia - Itaalia
5.50 Meeste alagrupimäng Ungari - Kanada
7.10 Meeste alagrupimäng Montenegro - Austraalia
9.00 Meeste alagrupimäng USA - Saksamaa
10.20 Meeste alagrupimäng Hispaania - Kreeka
11.40 Meeste alagrupimäng Hiina – Horvaatia
Lauatennis
4.00 Naiste üksikmängu eelringid
9.30 Meeste paarismängu pronksimatš
14.30 Meeste paarismängu finaal
Vettehüpped
14.00 Meeste hoolauahüpete (3 m) kvalifikatsioonivõistlus
Riistvõimlemine
13.00 Meeste rõngaharjutus
13.00 Naiste kangiharjutus
13.00 Meeste toenghüpe
Batuudihüpped
15.15 Naiste finaal
Ratsutamine
14.15 Võistkondliku takistussõidu finaal
14.15 Individuaalse takistussõidu kolmas kvalifikatsiooniring
Tõstmine
10.30 Meeste -105 kg, B-grupp
14.00 Meeste -105 kg, A-grupp
Purjetamine
8.00 Meeste 470, finaalsõit
8.00 Naiste 470, finaalsõit
8.00 Meeste RS:X, 9. sõit Johannes Ahun
8.00 Naiste RS:X, 9. sõit
8.00 Meeste RS:X, 10. sõit Johannes Ahun
8.00 Naiste RS:X, 10. sõit
Maahoki
03.30 Naiste alagruppide viies voor
Softball
04.30 Naiste alagrupimängude seitsmes voor
07.00 Naiste alagrupimängude seitsmes voor
12.00 naiste alagrupimängude seitsmes voor
14.30 Naiste alagrupimängude seitsmes voor
Jalgratta trekisõit
11.30 Naiste punktisõidu finaal
12.05 Naiste ja meeste sprindi veerandfinaalid
13.15 Meeskondliku 4000 meetri jälitussõidu finaalid
13.30 Naiste ja meeste sprindi veerandfinaalid
Jalgpall
13.00 Naiste poolfinaalid
Käsipall
04.00 Meeste alagrupimängude viies voor
Kujundujumine
10.00 Paaride tehnilise kava eelvõistlus