Kolmapäev, 20.08
- eestlane võistleb
- lõppvõistlus
Kergejõustik
14.00 Meeste 800 m jooksu esimene eelring
14.20 Naiste vasaraheite finaal
15.00 Kettaheite autasutamine Gerd Kanter
15.15 Meeste 5000 m jooksu esimene eelring
15.40 Meeste teivashüppe kvalifikatsioonivõistlus, A/B grupid
16.30 Meeste 110 m tõkkejooksu poolfinaal
16.55 Naiste 200 m jooksu poolfinaal
17.05 Meeste kettaheite autasustamine Gerd Kanter
17.20 Meeste 200 m jooksu finaal
17.35 Naiste 400 m tõkkejooksu finaal
Pesapall
5.30 Alagrupiturniiri seitsmes ring
6.30 Alagrupiturniiri seitsmes ring
13.00 Alagrupiturniiri seitsmes ring
14.00 Alagrupiturniiri seitsmes ring
Korvpall
9.30 Meeste esimene veerandfinaal Hispaania-Horvaatia
11.45 Meeste teine veerandfinaal Leedu-Hiina
15.00 Meeste kolmas veerandfinaal USA-Austraalia
17.15 Meeste neljas veerandfinaal Kreeka-Argentina
Poks
14.00 Meeste -51 kg veerandfinaalid
15.00 Meeste -75 kg veerandfinaalid
Aerutamine
10.30 Meeste ühesüsta 1000 m poolfinaalid
10.50 Meeste ühekanuu 1000 m poolfinaalid
11.10 Naiste neljasüsta 500 m poolfinaalid
11.20 Meeste kahesüsta 1000 m poolfinaalid
11.30 Meeste kahekanuu 1000 m poolfinaalid
11.40 Meeste neljasüsta 1000 m poolfinaalid
Rannavõrkpall
4.00 Meeste poolfinaalid
Võrkpall
5.00 Meeste veerandfinaalid
15.00 Meeste veerandfinaalid
Ujumine
4.00 Naiste 10 km maratonujumine
Vabamaadlus
4.30 Meeste -66 kg eelringid
4.30 Meeste -74 kg eelringid
11.00 Meeste -66 kg miinusring ja kohamatšid
11.00 Meeste -74 kg miinusring ja kohamatšid
Veepall
4.30 Meeste veerandfinaal
5.50 Meeste veerandfinaal
11.00 Meeste veerandfinaal
12.20 Meeste veerandfinaal
Lauatennis
5.00 Naiste üksikmängu teine ring
6.00 Meeste üksikmängu teine ring
10.00 Naiste üksikmängu kolmas ring
Vettehüpped
14.00 Naiste tornihüpete (10 m) kvalifikatsioon
Purjetamine
8.00 Meeste RS:X, finaalsõit
8.00 Naiste RS:X, finaalsõit
8.00 Tornado, 9. sõit
8.00 Meeste Star, 9. sõit
8.00 Tornado, 10. sõit
8.00 Meeste Star, 10. sõit
Maahoki
03.30 Naiste kohamängud 9-10 ja 8-9
13.00 Naiste poolfinaalid
Softball
04.30 Naiste esimene poolfinaal
07.00 Naiste teine poolfinaal
12.00 Naiste pronksikohtumine
Taekwondo
04.00 Naiste -49 kg eelringid
06.00 Meeste -58 kg eelringid
10.00 Naiste -49 kg veerandfinaalid
11.00 Meeste -49 kg veerandfinaalid
12.00 Naiste -49 kg poolfinaalid
12.30 Meeste -58 kg poolfinaalid
14.00 Naiste -49 kg pronksikohtumine
14.15 Naiste -49 kg pronksikohtumine
14.30 Meeste -58 kg pronksikohtumine
14.45 Meeste -58 kg pronksikohtumine
15.00 Naiste -58 kg finaal
15.15 Meeste -58 kg finaal
Käsipall
07.00 Meeste veerandfinaalid
Kujundujumine
10.00 Paaride finaal
BMX jalgrattasõit
4.00 Meeste ja naiste eelsõidud
6.40 Meeste veerandfinaali sõidud