Bayern alistas tänu võõrsil löödud väravale vähemusse jäänud ManU

Arjen Robbeni (paremal) tabamus viis Bayerni poolfinaali.
Arjen Robbeni (paremal) tabamus viis Bayerni poolfinaali. Foto: SCANPIX
Jalgpalli Meistrite liigas jõudsid viimastena poolfinaali sakslaste Müncheni Bayern ning prantslaste Lyon.

Tõelises põnevuslahingus alistas Bayern kahe mängu kokkuvõttes Manchester Unitedi. ManU võitis kodus toimunud korduskohtumise 3:2 ning kahe mängu kokkuvõttes jäi seis 4:4, kuid edasi poolfinaali pääses Bayern tänu võõrsil löödud kahele väravale.

ManU asus Bayerni vastu seitsme minutiga Darron Gibsoni ja Nani tabamustest kahe väravaga juhtima ning poolaja lõpus lõi Nani veel teise värava. Enne poolajavilet vähendas Ivica Olic Bayerni kaotusseisu ning Bayerni jaoks edasipääsu tähendanud tabamuse autoriks oli Arjen Robben 74. minutil.

United mängis alates 50. minutist vähemuses, kuna teise kollase kaardi teenis Rafael.

Teises täna toimunud veerandfinaalide korduskohtumises alistas Bordeaux koduväljakul 1:0 Lyoni, kuid kahe kohtumise kokkuvõttes pääses edasi poolfinaali tulemusega 3:2 Lyon.

Meistrite liiga poolfinaalides lähevad nüüd vastamisi FC Barcelona - Milano Inter ja Lyon - Müncheni Bayern.

Mängude käigud:

Manchester United - Müncheni Bayern 3:2 (üldseis 4:4)

74. min: Arjen Robben vähendab Bayerni kaotusseisu. ManU juhib 3:2, kuid kahe mängu kokkuvõttes on seis 4:4 ning võõrsil löödud väravad aitaksid poolfinaali Bayerni

50. min: Rafael teenib teise kollase kaardi ja ManU jääb vähemusse

43. min: Ivica Olic vähendab vahet, ManU juhib 3:1

41. min: Nani viib ManU juba 3:0 ette

7. min: Nani viib ManU juba 2:0 juhtima

3. min: Darron Gibson viib Unitedi 1:0 juhtima

Bordeaux - Lyon 1:0 (üldseis 2:3)

45. min: Marouane Chamakh viib Bordeaux 1:0 ette

Enne mänge:

Teatavasti alistas Bayern avakohtumises koduväljakul Unitedi 2:1 ning Lyon oli Bordeaux’st samuti kodus parem 3:1.

Unitedi poolel tuleb täna algkoosseisus väljakule eelmises Unitedi ja Bayerni vahelises kohtumises vigastada saanud Wayne Rooney. Bayerni poolel on vigastusest paranenud ning algkoosseisu arvatud Arjen Robben. Kohtumise algkoosseisu saab näha siit. Lyoni ja Bordeaux algkoosseise saab näha siit.

Postimees.ee hoiab kell 21.45 algavate kohtumiste seisudega lugejaid kursis.