Milano Inter kaotas liidripositsiooni AS Romale

Oliver Lomp
Käimasoleval hooajal AS Roma üheks põhitegijaks tõusnud Mirko Vucinic(vasakul) sai ka seekord jala valgeks Foto: AFP/SCANPIX

Itaalia jalgpalliliigas viigistas Milano Inter eile 2:2 Fiorentinaga ning kuna AS Roma alistas 2:1 Atalanta, tõusis pealinna meeskond liidriks.

Mirko Vucinici ja Marco Cassetti tabamused esimesel poolajal viisid Roma 2:0 juhtima ning kuigi Simone Tribocchi lõi 53. minutil ühe värava tagasi, külalismeeskond enamaks suuteline polnud.

Romal on nüüd koos 68, Interil 67 ja täna Cataniaga 2:2 viigistanud AC Milanil 64 punkti. Palermo jääb Milanist maha juba kümne silmaga.