Reede, 15.08
Kergejõustik
4.00 Naiste seitsmevõistluse 100 m tõkkejooksud Kaie Kand
4.05 Meeste kuulitõuke kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp Taavi Peetre
4.45 Meeste 100 m jooksu esimene eelring
5.30 Naiste seitsmevõistluse kõrgushüpe, A- ja B-grupp Kaie Kand
5.40 Meeste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp
6.10 Naiste 800 m jooksu esimene eelring
7.10 Meeste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp
14.00 Naiste seitsmevõistluse kuulitõuge, A- ja B-grupp Kaie Kand
14.10 Meeste 1500 m jooksu esimene eelring Tiidrek Nurme
14.45 Meeste 100 m jooksu teine eelring
14.55 Naiste kettaheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp
15.25 Naiste 3000 m takistusjooksu esimene eelring
16.00 Meeste kuulitõuke finaal Taavi Peetre
16.15 Naiste seitsmevõistluse 200 m jooks Kaie Kand
16.20 Naiste kettaheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp
16.40 Naiste kolmikhüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp Kaire Leibak
16.55 Meeste 400 m tõkkejooksu esimene eelring
17.45 Naiste 10000 m jooksu finaal
Laupäev, 16.08
Kergejõustik
4.00 Meeste 20 km käimise finaal
4.10 Naiste kuulitõuke kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp
4.20 Meeste 3000 m takistusjooksu esimene eelring
4.50 Naiste seitsmevõistluse kaugushüpe, A- ja B-grupp Kaie Kand
5.10 Naiste teivashüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp
5.40 Meeste kettaheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp Aleksander Tammert
5.50 Naiste 100 m jooksu esimene eelring
7.05 Meeste kettaheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp Gerd Kanter, Märt Israel
7.10 Naiste 400 m jooksu esimene eelring
14.00 Naiste seitsmevõistluse odavise, A-grupp Kaie Kand
14.30 Naiste 800 m jooksu poolfinaalid
15.00 Meeste kaugushüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp
15.05 Meeste 100 m jooksu poolfinaalid
15.10 Naiste seitsmevõistluse odavise, B-grupp Kaie Kand
15.35 Naiste 100 m jooksu teine eelring
16.10 Naiste kuulitõuke finaal
16.15 Meeste 400 m tõkkejooksu poolfinaal
16.45 Naiste seitsmevõistluse 800 m jooks Kaie Kand
17.30 Meeste 100 m jooksu finaal
Pühapäev, 17.08
2.30 Naiste maratonijooksu finaal
14.00 Naiste 100 m tõkkejooksu esimene eelring
14.10 Meeste vasaraheite finaal
14.45 Naiste 100 m jooksu poolfinaalid
15.10 Naiste 400 m tõkkejooksu esimene eelring
15.20 Meeste kõrgushüppe kvalifikatsioonivõistlus, A/B grupid
16.00 Naiste 400 m jooksu poolfinaalid
16.30 Naiste 3000 m takistusjooksu finaal
16.35 Naiste kolmikhüppe finaal Kaire Leibak
16.55 Meeste 1500 m jooksu poolfinaalid Tiidrek Nurme
17.30 Naiste 100 m jooksu finaal
17.45 Meeste 10000 m jooksu finaal
Esmaspäev, 18.08
Kergejõustik
4.00 Meeste 400 m jooksu esimene eelring
4.10 Naiste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp
5.00 Meeste kolmikhüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp
5.05 Meeste 200 m jooksu esimene eelring
5.40 Naiste vasaraheite kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp
6.10 Meeste 110 m tõkkejooksu esimene eelring
14.00 Naiste kettaheite finaal
14.20 Naiste teivashüppe finaal
14.40 Naiste 100 m tõkkejooksu poolfinaalid
15.05 Meeste 200 m jooksu teine eelring
15.10 Meeste kaugushüppe finaal
15.45 Naiste 400 m tõkkejooksu poolfinaalid
16.10 Meeste 3000 m tõkkejooksu finaal
16.35 Naiste 800 m jooksu finaal
17.00 Meeste 400 m tõkkejooksu finaal
Teisipäev, 19.08
Kergejõustik
4.00 Naiste odaviske kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp Moonika Aava
4.40 Naiste kaugushüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp Ksenja Balta
5.00 Naiste 1500 m jooksu esimene eelring
5.30 Naiste odaviske kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp Moonika Aava
5.40 Naiste 200 m jooksu esimene eelring
14.00 Naiste 200 m jooksu teine eelring
14.10 Meeste kõrgushüppe finaal
14.35 Naiste 5000 m jooksu esimene eelring
15.45 Meeste 110 m tõkkejooksu teine eelring
16.00 Meeste kettaheite finaal Gerd Kanter, Aleksander Tammert, Märt Israel
16.25 Meeste 200 m jooksu poolfinaalid
16.45 Meeste 400 m jooksu poolfinaalid
17.10 Naiste 400 m jooksu finaal
17.30 Naiste 100 m tõkkejooksu finaal
17.50 Meeste 1500 m jooksu finaal Tiidrek Nurme
Kolmapäev, 20.08
14.00 Meeste 800 m jooksu esimene eelring
14.20 Naiste vasaraheite finaal
15.15 Meeste 5000 m jooksu esimene eelring
15.40 Meeste teivashüppe kvalifikatsioonivõistlus, A/B grupid
16.30 Meeste 110 m tõkkejooksu poolfinaal
16.55 Naiste 200 m jooksu poolfinaal
17.05 Meeste kettaheite autasustamine Gerd Kanter
17.20 Meeste 200 m jooksu finaal
17.35 Naiste 400 m tõkkejooksu finaal
Neljapäev 21.08
4.00 Naiste 20 km käimise finaal
4.10 Meeste odaviske kvalifikatsioonivõistlus, A-grupp Mihkel Kukk
4.20 Meeste kümnevõistluse 100 m jooks Mikk Pahapill, Andres Raja
4.50 Naiste kõrgushüppe kvalifikatsioonivõistlus, A- ja B-grupp Anna Iljuštšenko
5.30 Meeste kümnevõistluse kaugushüpe, A- ja B-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
5.40 Meeste odaviske kvalifikatsioonivõistlus, B-grupp Mihkel Kukk
7.20 Meeste kümnevõistluse kuulitõuge, A- ja B-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
14.00 Naiste 1500 m jooksu poolfinaalid
14.10 Meeste kümnevõistluse kõrgushüpe, A- ja B-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
14.20 Naiste odaviske finaal Moonika Aava
14.30 Naiste 200 m jooksu finaal
14.50 Meeste 800 m jooksu poolfinaalid
15.20 Meeste 4x100 m teatejooksu esimene eelring
15.20 Meeste kolmikhüppe finaal
15.55 Naiste 4x100 m teatejooksu esimene eelring
16.20 Meeste 400 m jooks finaal
16.45 Meeste 110 m tõkkejooksu finaal
17.00 Meeste kümnevõistluse 400 m jooks Mikk Pahapill, Andres Raja
Reede, 22.08
2.30 Meeste 50 km käimise finaal
4.00 Meeste kümnevõistluse 110 m tõkkejooks Mikk Pahapill, Andres Raja
5.05 Meeste kümnevõistluse kettaheide, A-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
6.25 Meeste kümnevõistluse kettaheide, B-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
7.55 Meeste kümnevõistluse teivashüpe, A- ja B-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
14.00 Meeste kümnevõistluse odavise, A-grupp Mikk pahapill, Andres Raja
14.20 Naiste kaugushüppe finaal Ksenja Balta
14.40 Naiste 4x400 m teatejooksu esimene eelring
14.55 Meeste teivashüppe finaal
15.10 Meeste 4x400 m teatejooksu esimene eelring
15.15 Meeste kümnevõistluse odavise, B-grupp Mikk Pahapill, Andres Raja
15.40 Naiste 5000 m jooksu finaal
16.15 Naiste 4x100 m teatejooksu finaal
16.40 Meeste kümnevõistluse 1500 m jooks Mikk Pahapill, Andres Raja
17.10 Meeste 4x100 m teatejooksu finaal
Laupäev, 23.08
14.00 Meeste kõrgushüppe finaal
14.10 Meeste odaviske finaal Mihkel Kukk
14.30 Meeste 800 m jooksu finaal
14.50 Naiste 1500 m jooksu finaal
15.10 Meeste 5000 m jooksu finaal
15.40 Naiste 4 x 400 m teatejooksu finaal
16.05 Meeste 4 x 400 m teatejooksu finaal
Pühapäev, 24.08
2.30 Meeste maratonijooksu finaal Pavel Loskutov