Teisipäev, 12.08
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
ETV
04.45-04.55 OLÜMPIASTUUDIO päeva juhib Priit Kuusk
04.55-05.50 RANNAVÕRKPALL meeste eelring, Xu/Wu - Kristjan Kais/Rivo Vesik (otseülekanne) reporter Lembitu Kuuse
05.50-05.55 OLÜMPIASTUUDIO
05.55-06.35 UJUMINE finaalid (otseülekanne) reporterid Helar Osila, Rein Haljand
06.35-06.45 OLÜMPIASTUUDIO
06.45-07.40 RANNAVÕRKPALL meeste eelring, Xu/Wu - Kristjan Kais/Rivo Vesik (kordus)
07.40-07.55 OLÜMPIASTUUDIO
07.55-08.50 RANNAVÕRKPALL meeste eelring, Araujo/Fabio Luiz - Doppler/Gartmayer (otseülekanne) reporter Lembitu Kuuse
08.50-09.20 OLÜMPIASTUUDIO
09.20-11.20 KORVPALL meeste alagrupimäng Kreeka - Saksamaa (otseülekanne) reporterid Kristjan Kalkun, Heino Enden (vaheajal OLÜMPIASTUUDIO)
11.20-11.30 OLÜMPIASTUUDIO
11.30-12.50 SÕUDMINE lohutussõidud (otseülekanne) reporterid Lembitu Kuuse, Mihkel Klementsov
12.50-12.55 OLÜMPIASTUUDIO
12.55-14.30 JUDO naiste -63 kg, meeste -81 kg finaalid (otseülekanne) reporterid Marko Kaljuveer, Joel Rothberg
14.30-14.45 OLÜMPIASTUUDIO
14.45-15.35 UJUMINE eelujumised (video) reporter Helar Osila
15.35-15.50 OLÜMPIASTUUDIO
15.50-16.50 PURJETAMINE Laser 1., 2. sõit (video) reporterid Ants Väinsalu, Toomas Tõniste
16.50-17.05 OLÜMPIASTUUDIO
17.05-18.55 KORVPALL meeste alagrupimäng Argentina - Austraalia (otseülekanne) reporterid Kristjan Kalkun, Andres Sõber (vaheajal OLÜMPIASTUUDIO)
18.55-18.59 OLÜMPIASTUUDIO
21.25-22.10 OLÜMPIAPÄEV PEKINGIS saadet juhivad Andres Kuusk, Astrid Kannel
ETV2
04.55-06.35 UJUMINE finaalid (otseülekanne) reporterid Helar Osila, Rein Haljand
06.15-08.05 KORVPALL meeste alagrupimäng Horvaatia - Venemaa (otseülekanne) reporterid Kristjan Kalkun, Heino Enden
17.55-18.50 RANNAVÕRKPALL meeste eelring, Herrera/Mesa - Gosch/Horst (otseülekanne) reporter Lembitu Kuuse
18.50-19.30 SÕUDMINE lohutussõidud (kordus)
19.30-20.25 RANNAVÕRKPALL meeste eelring, Xu/Wu - Kristjan Kais/Rivo Vesik (kordus)
20.25-22.05 UJUMINE finaalid (kordus)
22.05-23.05 PURJETAMINE Laser (kordus)
23.05-00.45 KORVPALL meeste alagrupimäng Horvaatia - Venemaa (kordus)'