Milano Inter pääses Meistrite Liiga finaali!

Milano Interi mängijate rõõmupidu
Milano Interi mängijate rõõmupidu Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite Liiga teine finalist on Milano Inter, kes kaotas tänases teises poolfinaalikohtumises FC Barcelonale 0:1. Kuna avamängu oli Inter 3:1 võitnud, siis pääses meeskond 38-aastase vaheaja järel Meistrite liiga finaali!

MÄNG ON LÄBI!

Barcelona mängijad võitlevad viimase sekundini, paraku lõppeb aeg enne otsa. Barcelona võidab küll kohtumise 1:0, kuid edasipääsuks sellest ei piisa!

Oi, milline mäng - Barcelona fännid jõuavad juba rõõmustada, sest Bojan lööb värava. Paraku oli Barcelona mängija karistusalas enne seda käega mänginud ja värav ei lugenud.

Neli minutit lisaaaega!

88. minut: Messi lööb kaugelt peale, kuid Interi väravavaht mängib kindlalt!

84. minut: Pique lööb värava! Barcelonal on üht väravat veel vaja! Interi mängijad on marus, sest nende hinnangul oli tegemist suluseisuga.

80. minut: Messilt supersööt värava alla, kuid Bojan ei suutnud head võimalust ära kasutada!

75 minutit mängitud!

61. minutil: Messi ja Pedro koostööst võinuks midagi ilusat sündida...

60. mänguminut: Pedro lööb kaugelt peale, kuid löök ebaõnnestub

55. mänguminut ja väravaarvet pole ikka veel avatud

49. minut: Barcelona mängib küll vastaste värava all, kuid kõik rünnakud nurjuvad.

ESIMENE POOLAEG ON LÕPPENUD!

35. minut: Julio Cesar teenib kollase kaardi.

27. minut: Thiago Motta teenib teise kollase kaardi ning peab mängust lahkuma. Inter jätkab kümnekesi.

24. minut: Milline võimalus Pedrol väravatearve avada! paraku pole mehel sihik päris paigas.

20. minut: Barcelonal kaks korda järjest hea võimalus väravatearve avada, paraku läks Xavi tsenderdus mööda.

18. minut: Pedro teeb head mängu

12. minut: Maicon saab võitluses Ibrahimovici vastu vigastada. Õnneks saab ta mängu siiski jätkata.

11. minut: Ibrahimovic on maruvihane, sest kohtunik ei näinud, kuidas Samuel teda särgist tõmbas ja reeglitevastaselt käitus.

Esimese kaheksa minuti jooksul pole kummalgi poolel kuigi häid väravavõimalusi olnud.

Mängu on jälgima tulnud tervelt 98 000 inimest, kes teevad staadionil põrgulärmi.

EELLUGU:

Esimeses kohtumises sai Inter Barcelona üle 3:1 võidu.

Barcelona kahjuks räägib ka see, et väljakule tuleb tulla ilma kapteni Carles Puyoli ja vigastuse käes vaevleva Andres Iniestata.

Interil jäävad kohtumisest kõrvale Dejan Stankovic ja Davide Santon. Hea uudis Interi fännidele on aga see, et väljakule saab tulla hollandlane Wesley Sneijder.