Kangurita mänginud Olimpia sai Euroliiga avamängus 20punktilise kaotuse

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: Giuseppe Cottini

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Milano Olimpia tegi täna hooaja esimese mängu Euroliigas ning pidi tunnistama kodumeeskonna Istanbuli Anadolu Efesi 87:67 paremust.

Võõrustajad mängisid vahe sisse juba esimesel veerandajal, mis võideti kaheksa punktiga. Tasavägiselt kulgenud teise veerandaja järel kuulus teine poolaeg üsna kindlalt Anadolu Efesile ning lõpuks vormistati 20punktiline võit.

Kodumeeskonna parimana viskasid Dusko Savanovic ja Scotty Hopson 22 punkti, Milano klubi suurimaks korvikütiks oli 20 silmaga Keith Langford.

Kangur täna meeskonnaga Türki ei sõitnud, vaid ravib seljavigastust.