Tarvas alistas tänu võimsale vahespurdile kindlalt Tallinna Kalevi

Rakvere Tarvas (kollases).
Rakvere Tarvas (kollases). Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti korvpallimeistrivõistluste tänases mängus sai Rakvere Tarvas koduväljakul 81:59 jagu Tallinna Kalevist.

Ehkki Tarvas haaras kiirelt enam kui kümnepunktilise edu, suutis Kalev mängu tagasi tulla ning poolajale mindi Tarva kuuepunktilises edus. Kolmanda veerandaja lõpus ning neljanda alguses tegid rakverelased aga seisult 58:48 spurdi 23:3 ning sellega oli mängu saatus otsustatud.

Tarva resultatiivseimaks kerkis 23 punkti visanud ja viis korvisöötu andnud Giedrius Gustas, Gregory Jenkins lisas 20 punkti ja 14 lauapalli. Maris Laksa viskas 16 punkti. Kalevile tõi Michael Hart 15 punkti ja võttis 10 lauapalli, Kaido Saks lisas 14 ja Mario Paiste 10 punkti.

Liigatabelis on tervelt kuus mängu pidanud Tarvas nelja võidu ja kahe kaotusega kolmandal kohal, viiest mängust kaks võitu ja kolm kaotust saanud Kalev hoiab kuuendat kohta.