Liiviku värav aitas Bluesi võiduni

Siim Liivik
Siim Liivik Foto: Liis Treimann

Eestlaste Siim Liiviku ja Robert Rooba koduklubi Espoo Blues võitis Soome jäähoki meistrivõistlustel reede õhtul võõrsil Hämenlinna meeskonda 2:1.

Hämenlinna HPK asus küll avakolmandikul kohtumist juhtima, kuid teise kolmandiku keskel viigistas Siim Liivik vähemuses olles skoori. Mängu 38. minutil viskas Bluesi võiduvärava Juuso Ikonen, vahendab ERR Sport.

Blues tõusis SM-liigas nüüd 14 võistkonna konkurentsis taas eelviimasele 13. kohale olles kogunud 14 punkti. Täna kohtub Blues kodujääl kolmandat kohta hoidva Oulu Kärpat meeskonnaga.