Aganitsa ja Juhkami klubi võitis põnevuslahingu

Andri Aganis (vasakul).
Andri Aganis (vasakul). Foto: Andreas Arndt

Eesti võrkpallikoondislaste Martti Juhkami ja Andri Aganitsa koduklubi TV Bühl alistas Saksamaa kõrgliiga põnevuslahingus 3:2 tugeva Friedrichshafeni meeskonna.

Kodusaalis mänginud Bühl kaotas avageimi kindlalt 19:25, ent suutis teise geimi samade numbritega enda poole kallutada. Kolmas geim kuulus 25:22 Bühlile, aga neljandas geimis kingiti võit sama seisuga Friedrichshafenile. Otsustaa viienda geimi suutsid võõrustajad võita minimaalse eduseisuga ehk 15:13.

Aganits tõi võitjate ridades kuus punkti, Juhkami on endiselt ravimas jalavigastust.