Ojamaa ja Legia jõudsid tagasi võidulainele

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa tööandja Varssavi Legia teenis Poola kõrgliigas 4:1 võidu Piast Gliwice'i meeskonna üle ja naasis sellega võidulainele.

Legia sai 32. minutil Vladimer Dvalishvili tabamusest 1:0 juhtima, ent 47. minutil viigistas seisu Lukasz Hanzel. Seejärel said Ojamaa tööandja poolt järjest jala valgeks Helio Pinto, veelkord Dvalishvili ning Jakub Rzezniczak. Seega 4:1 võit Legiale. Ojamaa alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati puhkama 54. minutil.

Eelmises voorus Wisla Krakowile alistunud Legia jätkab 27 punktiga Poola kõrgliiga troonil.