Dortmund alistas võõrsil Arsenali, Barcelona viigistas Milaniga

Robert Lewandowski tähistamas Arsenali vastu löödud võiduväravat.
Robert Lewandowski tähistamas Arsenali vastu löödud võiduväravat. Foto: SCANPIX

Eelmisel hooajal jalgpalli Meistrite liigas finaali jõudnud Dortmundi Borussia sai väärtusliku võidu, kui võõrsil alistati 2:1 Inglismaa liigas liidrikohta hoidev Londoni Arsenal.

Dortmund asus kohtumist 16. minutil juhtima, kui väravani jõudis Henrikh Mkhitaryan, 41. minutil viigistas Olivier Giroud matši seisu, kuid Robert Lewandowski 82. minuti tabamus tõi võidu Dortmundile.

F-alagrupi teises kohtumises alistas Napoli võõrsil 2:1 Marseille. F-alagrupis on nüüd Arsenalil, Dortmundil ja Arsenalil võrdselt kuus punkti, Marseille’l on punktiarve avamata.

H-alagrupis viigistas FC Barcelona võõrsil 1:1 AC Milaniga. Milan asus 9. minutil Robinho tabamusest juhtima, kuid Lionel Messi viigistas 24. minutil.

Tänavust Meistrite liiga hooaega kaotusega alustanud Londoni Chelsea sai teise võidu järjest, kui võõrsil alistati 3:0 Schalke. Kaks väravat lõi võitjate poolel Fernando Torres, Eden Hazard lisas võitjate poolel veel ühe värava.