Saag ja Silkeborg seitsmendat vooru võiduta

Kaimar Saag
Kaimar Saag Foto: Internet

Jalgpallur Kaimar Saagi leivaisa Silkeborg IF, kes pole juba seitse kohtumist järjest võidumaiku tunda saanud, kaotas eile tulemusega 1:4 jälitaja AGF-le.

Poolajale minnes olid vastased juhtimas 1:0 ehk midagi polnud veel kadunud, sest kohe teise poolaja algul viigistas Saagi tööandja, vahendab Soccernet.ee.

Kuigi eestlane sekkus kohtumisse 64. minutil vahetusest, ei suutnud ta enam midagi teha ning Silkeborg pidi veel kolm palli oma väravast välja koukima.

Sellega on Saagi klubi langenud kogutud 40 punktiga tabelis kaheksandaks, kuid vahed nende ees on väga väikesed - kolmandal pulgal olevale klubile jäädakse alla vaid kolme silmaga. Hooaja lõpuni on jäänud lisaks teistele selle vooru kohtumistele veel kolm vooru.