Tallinna Ülikool alistas ühisliiga põnevusmängus Rapla

Korvpall.
Korvpall. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Korvpalli naiste ühisliigas teenis võidulisa Tallinna Ülikooli naiskond, saades tõelises põnevusmängus 71:69 jagu AmEst Raplast, vahendab basket.ee.

Poolaja võitis Tallinna naiskond 41:33, ent kolmandal veerandajal tegi vahespurdi Rapla ning juhtis enne viimast veerandaega omakorda 54:49. Viimasel veerandajal jätkus tasavägine mäng, kuni 68:69 kaotusseisust tabas viis sekundit enne normaalaja lõppu kaugviske Tatjana Razguljajeva ning tõi Tallinna Ülikoolile 71:69 võidu.

Võitjatele tõi Kerttu Jallai 19 punkti ja 13 lauapalli, Pirgit Püü lisas 14 silma, 9 korvisöötu ning tegi 6 vaheltlõiget ja Oksana Miili arvele jäi 11 punkti. Rapla resultatiivseimana viskas Rosemary Rits 20 punkti ja sai kätte 7 lauapalli, Kerli Haas lisas 19 punkti ja 11 lauapalli ning Kaia Kosk 15 punkti, 5 lauapalli ja 6 söötu