Augsburgile valus kaotus, Bayernile raske võit

Mario Götze (paremal) väravat tähistamas
Mario Götze (paremal) väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai Ragnar Klavani koduklubi valusa 1:2 kaotuse Leverkuseni Bayerilt. Eestlane meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Augsburg asus kohtumist 21. minutil juhtima, kuid eduseis suudeti mängu lõpu eel maha mängida. Leverkuseni võiduvärava lõi Emre Can 83. minutil.

Liiga liider Müncheni Bayern oli samal ajal raskustes Berliini Hertha vastu. Lõpuks võeti siiski teenitud 3:2 võit.

Kõigepealt jäi Bayern viiendal minutil Adrian Ramosi värast kaotusseisu. Seejärel lõi Bayerni eest kaks väravat Mario Mandžukić ja ühe lisas Mario Götze. Pinge püsis siiski mängu lõppuni, sest 58. minutil vähendas Änis Ben-Hatira vahe minimaalseks.

Dortmundi Borussia alistas igipõlise rivaali Scahlke. BVB väravad kanti Pierre-Emerick Aubemeyangi, Nuri Sahini ja Jakub Blaszczykowski nimele. Schalke ainsa tabamuse autor oli Max Meyer.