Pettunud Tolmoff ähvardas sulgpalliga lõpetada

Kati Tolmoff
Kati Tolmoff Foto: Raigo Pajula

Kati Tolmoff kaotas Pekingi olümpiamängude naiste sulgpalliturniiri üksikmängu esimeses ringis iirlannale Chloe Mageele ja oli lõpptulemuses väga pettunud.

«Ma ei tea, mis juhtus, lihtsalt kadus ära,» kommenteeris Tolmoff oma mängu.

Mängujärgseid intervjuusid kogunud vabatahtlikule vastas ta aga tulevikku puudutavale küsimusele järsult: «Ma ei tea, mis minust edaspidi saab – ilmselt teen sulgpalliga lõpparve.»

Kolmas geim oli väga pingeline ja Tolmoff juhtis veel seisul 19:16, kui pidi vastu võtma kaotuse 19:21.

Teises geimis juhtis eestlanna pikalt, aga kahjuks eksis paljude otsustavate punktide mängimisel ja kaotas 18:21

Tolmoff võitis esimese geimi 21:18.

Eesti sulgpalluritele on sellega Pekingi olümpia lõppenud.