Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Foto: SCANPIX

Rootsi noortejalgpall elab hästi – alla 17-aastase MMil alistati veerandfinaalis 2:1 Hondurase koondis ja jõuti nelja parema hulka.

Rootsi võiduvärava lõi kohtumise 75. minutil Valmir Berisha, kes palli efektselt kannaga väravanurka suunas. Koheselt hakati tõmbama paralleele riigi suurima staari Zlatan Ibrahimoviciga, kes on tuntud erakordsete ja ilusata väravate poolest.

Teises veerandfinaalis lõppes Mehhiko ja Brasiilia normaalaeg 1:1 viigiga. Lõpuks otsustasid mängu saatuse penaltid, kus Mehhiko võidunumbrid olid 11:10.

Täna lähevad omavahel vastamisi veel Argentina ja Elevandiluurannik ning Uruguay läheb kokku Nigeeriaga.