Pareiko ei suutnud Volgat kaotusest päästa

Sergei Pareiko.
Sergei Pareiko. Foto: SCANPIX

Nižni Novgorodi Volga jalgpalliklubi väravasuul seisnud Sergei Pareiko ei suutnud Venemaa kõrgliiga 15. voorus oma meeskonda Moskca CSKA vastu kaotusest päästa.

Volga asus küll 30. minutil nurgalöögi järel Jamaika koondislase Luton Shelton väravast 1:0 juhtima, kuid lasi CSKAl juba neli minutit hiljem viigistada. Pareiko oli ses olukorras võimetu.

CSKAle kindlustas üsna võrdses heitluses 2:1 võidu Zoran Tošici 72. minuti tabamus. Hetk varem tõrjus Pareiko hea reaktsiooniga Keisuke Honda meestesummast tulnud lähilöögi õnnetult enda ette ja teise pallini jõudis esimesena Tošic, vahendab Soccernet.ee.

Kuna konkurentidel seisab 15. vooru kohtumine alles ees, jätkab Volga esialgu 17 punktiga 8. kohal. CSKA-l on koos 27 punkti, mis annab hetkel 4. koha.