Eclex/1182 sai Balti liigas võidulisa

Heila Rosenfeldt
Heila Rosenfeldt Foto: Argo Luigas/basket.ee

Naiste Balti liigas oli täna taas võistlustules ainsa Eesti klubina liigas osalev Eclex/1182. Kui eile jäädi Kiievi Tim-Scufile alla 63:67, siis täna saadi samast vastasest jagu 61:48.

Eclex/1182 mängis suure vahe sisse teise veerandajaga, juhtides poolajaks juba 31:12 ja oli enne viimast veerandaega ees 53:24.

Võitjatele tõi Heila Rosenfeldt 14 punkti, ent tegi ka 7 pallikaotust, Kadri-Ann Lass lisas 10 ning Birgit Piibur 9 silma. Tim-Scufi resultatiivseim oli 20 punkti ja 15 lauapalliga Miriam Uro-Nilie. Eclex kaotas lauavõitluse 37:55, seejuures said vastased ründelauast kätte 29 palli.

See oli Eclexi naiskonnale Balti liigas ühe kaotuse kõrvale teine võit.

Juba homme kohtub Eclex Audentese spordihoones Nordea ühisliigas Riia TTT juunioridega.