Raul Must pääses Ungari turniiril finaali

Raul Must.
Raul Must. Foto: Ilmar Saabas / Delfi

Euroopa Karikasarja turniiril Budapestis võitis Raul Must (BWF 84) poolfinaalis Hispaania esinumbrit Pablo Abiani (BWF 93) ja jõudis finaali. Finaalis on Musta vastaseks hispaanlane Ernesto Velazquez (BWF 199).

Finaalis algavad Eesti aja järgi kell 11.00, Rauli mäng on järjekorras kolmas. Homsete finaalide ülekannet on võimalik jälgida aadressilt www.badminton.hu.

Naiste üksikmängu veerandfinaalis kaotas Karoliine Hõim (BWF 210) 3-geimilises mängus Panuga Rioule (BWF 118) 21-11; 11-21; 11-21. Karoliine saavutas võistlusel 5. koha.

Laura Vana saavutas võistlusel 9. koha alistades põhitabeli esimeses ringis Inglismaa mängija geimidega 2-1, kuid kaotas teises ringis soomlannale Airi Mikkeläle 0-2.