Orlando purustas Atlanta, LA Lakers juhib 2:0

Orlando Magicu mängijat Dwight Howardit (paremal) üritab takistada Atlanta Hawksi pallur Al Horford Foto: SCANPIX

Orlando Magic sai korvpalliliigas NBA klubi ajaloo ühe suurema võidu, kui Idakonverentsi poolfinaali avamängus purustati 114:71 (53:33) Atlanta Hawks.

Kohtumise võitja oli selge juba teise veerandaja keskpaigaks, pärast Atlanta kuueminutilist punktipõuda. Kusjuures Atlanta suutis teisel veerandajal visata vaid 10 ja kolmandal 11 punkti.

Aasta kaitsemängijaks valitud Dwight Howard õigustas seega igati oma auhinnasaamist, kogudes 29 mängitud minutiga 21 punkti, 12 lauapalli ja koguni 5 kulpi. Vince Carter lisas võitjatele 20 punkti ja 6 lauapalli.

Mängu kokkuvõtet saate vaadata SIIT.

Atlanta parim oli 14 silma visanud Josh Smith. Zaza Pachulia lisas 12 punkti ja 7 lauapalli.

Läänekonverentsi poolfinaalis juhib Los Angeles Lakers Utah Jazzi vastu mängudega 2:0. Viimati olid võidunumbrid 111:103. Kobe Bryant viskas võitjatele 30 ja Pau Gasol 22 punkti.