Ojamaa ja Legia ei suutnud Euroopa liigas võiduarvet avada

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia võõrustas täna Euroopa liigas Türgi meeskonda Trabzonspor. Seni ühegi võiduta Legia jäi kaotusseisu mängu 71. minutil, kaheksa minutit hiljem oli tablool juba seis 0:2. Ojamaa vahetati mängu 73. minutil ning ta tegi mängu kaasa kuni lõpuni.

Mängu käik:

79. minutil saab Trabzonsport juba 0:2 juhtima.

73. minutil saab Ojamaa mängu. 76. minutil saab eestlane pealelöögile, ent lööb väravast mööda.

71. minutil saab Trabzonspor 0:1 juhtima.

Teine poolaeg on jõudnud poole peale, Legia pole teinud ühtegi vahetust.

Algab teine poolaeg, Ojamaa on endiselt pingil.

Esimene poolaeg lõppeb väravateta.

Avapoolaeg hakkab lõpule jõudma, mänguseis on endiselt 0:0 ning Ojamaa platsile pole pääsenud.

Ojamaa alustab mängu pingilt.

Legia on seni saanud alagrupiturniiril kirja kolmest mängust kolm kaotust. Sellega ollakse Euroopa liigas ainuke meeskond, kes pole tabelisse ainsatki punkti teeninud.

Tabeliseis Legia alagrupis enne neljandat vooru: 1. Trabzonspor 7 punkti, 2. Rooma Lazio 5, 3. Limassoli Apollon 4, 4. Legia 0.