Rakvere astus sammu karika poolfinaali suunas

Mariel Gregor
Rakvere meeskond.
Rakvere meeskond. Foto: volley.ee

Rakvere VK võitis 7. novembril kodusaalis toimunud karikavõistluste veerandfinaalis kindlalt 3:0 (16, 19, 14) Danpower/Võru Noortekoondist ning jõudis poolfinaali lävele.

Korduskohtumises vajab Rakvere kahte geimivõitu või 0:3 / 1:3 kaotuse korral edu kuldses geimis, vahendab volley.ee.

Rakvere meeskonnas käisid Võru vastu platsil koguni 11 mängijat, neist 9 tegid ka skoori. Resultatiivseim oli 16 punktiga Denis Sintov, Aivas Silm toetas 12 silmaga. Võru meeskonnas kogus 9 punkti Oliver Orav ning 7 Taavi Arula.

Korduskohtumine Võru ja Rakvere paaris toimub 27. novembril Audentese spordihallis. Karikavõistlused jätkuvad 20. novembril, kui Kalevi Spordihallis on vastamisi Selver Tallinn ja TTÜ, esiliiga meeskonnad TTÜ/Kiili ja Paide/Türi/Väätsa on esimeses mängus vastamisi 21. novembril.