Juventus alistas keskses lahings Napoli ja lähenes liidrile

Andrea Pirlo (paremal) koos kaaslastega väravat tähistamas.
Andrea Pirlo (paremal) koos kaaslastega väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpallimeistrivõistlustel sai kirja magusa võidu Torino Juventus, kes alistas koduväljakul 3:0 Napoli.

Juventus asus kohtumist juhtima juba 2. minutil, kui tabamuse sai kirja Fernando Llorente. 74. minutil suurendas karistuslöögist Juventuse eduseisu Andrea Pirlo ja 80. minutil sai tabamuse kirja Paul Pogba.

Tabeliliider AS Roma leppis samas aga koduväljakul Sassuolo vastu 1:1 viigiga.

Hooaega kümne võiduga alustanud Roma on saanud nüüd kirja järjest kaks viiki, kuid 32 punktiga hoitakse tabelis ikka esikohta. Samas on Juventus jõudnud neile nüüd 31 silmaga päris kannule. Napoli on 28 punktiga kolmas. Neljas on Milano Inter 25ga, viies Fiorentina 24ga ja kuues Hellas Verona 22ga.